Szukaj:

Placówką sprzedaży detalicznej Spółdzielni o powierzchni 3.500 metrów kwadratowych, zlokalizowany w obiektach własnych w Nowym Sączu przy ulicy Magazynowej 1 jest Hala Handlowa "Gorzków", która funkcjonuje od roku 1995 i przez kilka lat była jedynym wielkopowierzchniowym sklepem w Nowym Sączu. W ofercie sklepu znajduje się ponad 25.000 asortymentów towarów z kilkunastu branż. Obok bardzo bogatej oferty artykułów spożywczych, sklep posiada szeroki asortyment towarów chemii gospodarczej i kosmetyków. Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się również towary z branży drobnego zmechanizowanego sprzętu gospodarstwa domowego, papierniczej, zabawkarskiej, szklanej, ceramicznej metalowej, AGD, dziewiarskiej, jak również z grupy potocznie zwanej "1001 drobiazgów".

W Hali Handlowej „Gorzków” funkcjonują stoiska patronackie "Mięso i Wędliny" Zakładu Mięsnego Zbigniew Szubryt z Chełmca, "Warzywa Owoce" Spółdzielni Ogrodniczej Ziemi Sądeckiej oraz Firmy "Agro-Hurt". Szeroki asortyment artykułów mleczarsko nabiałowych z najlepszych Spółdzielni Mleczarskich Nowego Sącza, Limanowej, Nowego Targu i innych oraz mrożonek, dostępny jest w poszerzonym ciągu chłodniczym. Również stoisko z rybami i serami twardymi jest często odwiedzane przez klientów. Oprócz wymienionych, na uwagę zasługuje stoisko "Pieczywo Ziemi Sądeckiej", które oferuje chleb i wyroby piekarskie z Grybowa, Łukowicy, Łososiny Dolnej, Siennej, Łęki, Nowego Sącza "Saturn" oraz piekarni Szubryt. W Hali znajduje się też stoisko cukiernicze Firmy "Grześ" z Nawojowej, ponadto wydzielone stoisko oferuje wyroby monopolowe z bogatym asortymentem szlachetnych win oraz koniaków.

Na stoisku cukierniczym można dokonać zakupu słodyczy produkowanych przez najlepsze zakłady z tej branży, i to w bardzo przystępnych cenach. Źródłem zaopatrzenia dla Hali Handlowej "Gorzków" w dużej części jest hurt własny. Wybór właśnie takiej opcji stworzył możliwość zaoferowania klientom ciekawej oferty towarowej, tak pod względem asortymentu jaki i ceny. Wykaz towarów promocyjnych zamieszczony jest na stronie spółdzielni w zakładce "Promocje gazetka - HALA" oraz gazetce promocyjnej. Hala organizuje również własne promocje.

Sklep nie wydaje kart stałego klienta, gdyż stosowany bardzo niski wskaźnik marż na towary jest najlepszą promocją dla wszystkich klientów dokonujących u nas zakupów i otrzymywaną bez dodatkowych formalności. Niezależnie od tego funkcjonuje program lojalnościowy "Milowe Zakupy" z bardzo atrakcyjnymi nagrodami dla klientów. Hala Handlowa honoruje bony "Sodexo" oraz "Sądeckie Bony Zakupowe". W Hali Handlowej "Gorzków" prowadzone są prace modernizacyjne zmierzające do usprawnienia obsługi klientów. Reasumując należy stwierdzić, że Hala Handlowa "Gorzków" to bardzo atrakcyjny punkt sprzedaży detalicznej, który warto odwiedzić.


Hala jest czynna:

Poniedziałek: 10:00 do 20:00
Wtorek do Piątku: 7:30 do 20:00
Sobota: 8:00 do 20:00
Niedziela: nieczynna