Szukaj:

Firma Henkel istnieje od 1876 r. i jest światowym liderem oferującym wiodące marki i technologie w trzech obszarach biznesowych - Laundry & Home Care (Środków Piorących i Czystości: PERSIL, SILAN, SOMAT, BREF, CLIN, E, PERWOL, PUR), Beauty Care (Kosmetyki Pielęgnacyjne i Zapachowe: SYOSS, FA, GLISS KUR, got2b, PERFECT MOUSE, PALETTE, TAFT,) oraz Adhesive Technologies (Klejów i Technologii: CERESIT, PATTEX). Henkel w Polsce istnieje od 1991 r. i jest w czołowym producentem środków chemicznych oraz kosmetyków. W swoim asortymencie oferuje przede wszystkim środki piorące, do mycia naczyń oraz środki czystości. Marki firmy Henkel wyznaczają najwyższe standardy i polecane są przez wiodących producentów produktów AGD.

Asortyment działu kosmetyki produkowany jest pod marką Schwarzkopf. Dział Beauty Care opracowuje, produkuje i sprzedaje na całym świecie wysokiej jakości produkty do pielęgnacji włosów, ciała i jamy ustnej, a także wyroby perfumeryjne. Oferta firmy Schwarzkopf & Henkel obejmuje szeroką gamę produktów zarówno rynkowych jak i profesjonalnych, przeznaczonych do sprzedaży w salonach fryzjerskich.

Miliony klientów i konsumentów na całym świecie dają dowód zaufania do marek i rozwiązań firmy Henkel. Zaufanie to zdobywane jest dzięki opracowywaniu innowacyjnych produktów w zakresie utrzymania czystości w domu oraz higieny osobistej.